طرح مرمت

در مسیر باد بمان تا بوی مهربانیت تسخیر کند این شهرِ پر از بیهودگی را

همانگونه که می دانید گاهی یک خانواده با یک تغییر هر چند کوچک در فضای خانه می تواند در بهبود زندگی خود موثر باشد، ولیکن بسیاری از خانوادهای نیازمند به خصوص خانوادهای ساکن در مناطق محروم حتی در ایجاد تغییری کوچک و گاها تعمییری اساسی که ایشان را از خطر حفظ کند، بی بهره اند. لذا در طرح مرمت از طرفی با ایجاد مجموعه فنی مهندسی و از طرفی دیگر به جهت جذب منابع خیرخواهانه و منابع مالی جدید در تلاش خدمتی نو برای این قشر از مردم عزیزمان که بنا بر حوادث و بلایای طبیعی و یا هر دلیل دیگر در خانه های نامناسب اسکان دارند هستیم. همچنین در طرح مرمت به جهت تقویت و ترمیم هویت ایرانی-اسلامی در بخش معماری و عمران و طراحی و تولید محصولاتی با سازهای بتنی تلاش داریم تا خدمتی هر چند ناچیز به مردم عزیز داشته باشم.

حامی مرمت

مجموعه فنی و مهندسی حامی طراح و تولید کننده سازهای بتنی در مسیر ارتقای بهبود شرایط در حوزه خانه سازی-محصولات پرتابل – مبلمان اداری و شهری ,با نگاهی علمی و گسترش عملی، مدیریت عملیاتی و کاربردی طرح مرمت بنیاد خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها را بر عهده گرفت تا به توفیق الهی ,خدمتی موثر را جهت  بهبود شرایط زندگی , برای خانوادهای نیازمند  ارایه نماید.

همه چیز درباره انواع سرویس های بهداشتی و حمام متناسب با نیاز کاربران

سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته – مدل حامی بخش مرمت ” موسسه خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها مفتحر است با بهرمندی از روشهای دانش بنیان در راستای طراحی و تولید محصولی نوآورانه و کارآمد و سازگار با محیط در زمینه سرویسهای بهداشتی و حمام” با قابلیت حمل و نقل سریع و جا به جایی به موقعیتهای مورد نیاز اقدام نماید.

این محصول با رویکردی علمی و تخصصی طراحی گردیده تا امکان تحقق راهبردی مدیریت بحران در سطح کشور عزیزمان در شرایط متنوع و بحرانی با کیفیتی بایسته، در سریعترین زمان ممکن و به دور از آسیبهای احتمالی از قبل پیش بینی شده, پاسخی کاربردی برای معضلات بهداشتی علی الخصوص در دسترسی به سرویسهای بهداشتی و حمام را فراهم آورد.

استفاده از بدنه بتنی طول عمر این محصول را تا دو برابر محصولات مشابه افزایش داده که ماندگاری بالای این محصول، باعث کاهش هزینه در فرآیند مدیریت مالی خریدارمیگردد

 سرویس های بهداشتی و حمام مدل حامی “سازهای بتنی پس از تحقیقات میدانی و بررسی محصولات موجود و وضعیت اقلیمی کشور عزیزمان، در راستای ارتقای کیفیت و افزایش طول عمر و استحکام سازه، و همچنین ارتقای سطح بهداشتی و نظافتی طراحی و تولید محصولی نوآورانه و کارآمد در دستور کار قرار گرفت تا ضمن رفع معایب در محصولات و خدمات موجود، محصولی با قابلیتهای جدید اراِیه گردد.


سرویسهای بهداشتی تولید شده با قابلیت حمل و نقل سریع و امکان جا به جایی دارای مزایای زیر میباشد: 

مزایای ظاهری 

۱ طراحی ویژه با توجه به فضای موجود از جهات زیبایی و کاربردی 

۲ استقرار شبکه تاسیسات و برق در داخل دیواره سازه بتنی که باعث افزایش عمر مفید و کاهش آسیب دیدگی میگردد 

۳ استقرار شبکه تاسیسات و برق در دیوارها باعث افزایش زیبایی و استفاده بهتر از فضای موجود میگردد 

۴ پوشش سرامیکی کف و دیواره تا ارتفاع استاندارد باعث ارتقای بهداشت گردیده 

۵ امکان رنگ آمیزی داخلی و بیرونی محصول متناسب با درخواست خریدار 

۶ امکان سفارش محصولی منحصربه فرد و متناسب با نیاز خریدار 

 مزایای فنی 

۱ استفاده از بتن مسلح با استحکام بالا در فرآیند تولید، باعث تولید محصولاتی با طول عمر مفید تا دو برابر سازهای موجود ساندویچ پنل و مقاومت و ایستایی محصول در بازه زمانی بهربرداری 

۲ اسکلت و آرماتور بندی فولادی سازه، امکان حمل و نقل و جا به جایی مکرر محصول به اقصی نقاط کشور را فراهم آورده 

۳ یکسان سازی در فرآیند تولید، باعث ایجاد استاندارد کیفی در محصولات ارایه شده 

۴ تولید محصول در کارخانه ضمن بهرمندی از گروهای تخصصی مرتبط ،با نظارت و دخالت کارشنان کنترل کیفی و کمی در موضوع مهم تهیه و مصرف مصالح مورد نیاز انجام میپذیرد 

۵ با فرآیند مکانیزه شدن تولید به جهت ارتقای کیفیت محصول گام برداشته ایم 
سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته تک چشمه (مدل نیلوفر -H2244)


سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته تک چشمه (مدل نیلوفر -H2244)

سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته دو چشمه(مدل ارکیده - H2247)
سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته دو چشمه(مدل ارکیده - H2247)
سرویس بهداشتی پیش ساخته معلولین (مدل رز - H2250)
                        سرویس بهداشتی پیش ساخته معلولین (مدل رز - H2250)نمازخانه (م​دل قدس - H2017) 

نمازخانه (مدل قدس - H2017)


ایستگاه صلواتی - چایخانه (مدل رضوان -  H2018)
مبلمان شهری صندلی بتنی (مدل پرشیا - H2344)
مبلمان شهری صندلی بتنی (مدل پرشیا - H2344)


پیام شما دریافت شد 

 سپاسگزارم